Menu Zamknij

Producent etykiet samoprzylepnych

Etykiety samoprzylepne dostosowane są do wszystkich urządzeń drukujących. Etykiety samoprzylepne można także stosować na butelki, na oznakowanie towaru, na koperty, w reklamie wizualnej. Oferujemy szeroki zakres etykiet samoprzylepnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Nasze etykiety znajdują zastosowanie w różnych branżach, od spożywczej, przez kosmetyczną, aż po przemysłową. Realizujemy zamówienia na etykiety standardowe oraz niestandardowe, zapewniając pełną personalizację – od wyboru materiału, przez kształt i rozmiar, aż po indywidualny projekt graficzny. Producent etykiet samoprzylepnych Producent opakowań

Wykorzystujemy najnowsze technologie druku i produkcji etykiet, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zamówień z zachowaniem wysokiej precyzji i jakości. Nasze etykiety samoprzylepne charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne, takie jak wilgoć, temperatury czy ścieranie, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w różnorodnych warunkach.

Producent opakowań tekturowych

Producent opakowań tekturowych VIKORS oferuje: opakowania fasonowe, opakowania klapowe, opakowania tekturowe, pudełka kartonowe, pudełka tekturowe.

Producent etykiet samoprzylepnych

Etykiety samoprzylepne to wszechstronne narzędzie, które znajduje zastosowanie w wielu branżach i różnych aspektach codziennego życia. Są to specjalne rodzaje etykiet, które posiadają warstwę kleju na odwrocie, umożliwiając łatwe przyklejenie ich do różnych powierzchni bez potrzeby stosowania dodatkowego kleju czy taśmy. Etykiety na produkty spożywcze, kosmetyki, leki, napoje, chemikalia gospodarcze i wiele innych. Służą nie tylko do informowania o zawartości, składzie, sposobie użycia, ale także do przyciągania uwagi konsumentów. Identyfikacja towarów, kodowanie kreskowe, śledzenie przesyłek. Ułatwiają zarządzanie zapasami i procesy logistyczne.

Jesteśmy na rynku od wielu lat, co pozwoliło nam zdobyć cenne doświadczenie i zaufanie wielu klientów. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, oferując rozwiązania skrojone na miarę potrzeb naszych klientów. Nieustannie dążymy do doskonałości, co znajduje odzwierciedlenie w jakości naszych etykiet. Stale śledzimy i wprowadzamy nowe technologie, aby nasze produkty były zawsze krok naprzód przed oczekiwaniami rynku.